Eenmalig: Verdiepingstraining Drijfveren in Teams | 19 december
Heb je het al gehoord? Vanwege de grote belangstelling organiseren we nog één keer de training Drijfveren in Teams op 19 december bij ons in Velp! Dit is je kans om deze populaire training alsnog te volgen.
De verdiepingstraining Drijfveren in Teams is er speciaal voor de ervaren professional die verdieping zoekt in het verbeteren van samenwerking binnen teams of zich richt op teamontwikkeling. Voor degene die al de nodige ervaring heeft met het inzetten van DISC, maar nu een laag dieper wil en zich wil richten op motivatie en drijfveren van teams.
Ben je trainer of teamcoach en ben je op zoek naar hoe je meer kan bereiken met teams? Krijg je de vinger er niet helemaal achter waar het team niet goed in beweging komt? Wil je, naast gedrag en communicatie in het team, ook aan de slag met wat het team drijft en waarom het doet wat het doet? Dan is de verdiepingstraining drijfveren in teams iets voor jou.

Wat houdt de training Drijfveren in Teams in?
In de verdiepingstraining Drijfveren in Teams laten we je kennismaken met hoe je met het team onder de waterlijn kunt komen. Het zichtbare gedrag van een team bevindt zich boven de waterlijn en is in beeld te brengen met DISC. Dit gaat met name over “hoe doet het team”. Drijfveren en motivatie van een team is niet direct zichtbaar en speelt zich in het onderbewuste af. In deze training leer je hoe je drijfveren op een praktische manier kunt inzetten bij jouw teams.
Wat ga je leren?
- Een praktische aanpak om de drijfveren methodiek uit te leggen aan groepen;
- Groepsgewijs terugkoppelen van de ingevulde drijfverenanalyses;
- Een teamsamenstelling analyseren vanuit een drijfveren teamprofiel;
- Een sterkte/zwakteanalyse maken vanuit de teamdrijfveren;
- Specifiek maken wat elke drijfveer bijdraagt aan het team;
- Teamdrijfveren combineren met DISC; wat drijft het team en hoe doet het?
- Een drijfveren-team actieplan maken om concreet mee aan de slag te gaan;
- Diverse drijfveren werkvormen die je direct kan inzetten.
Kosten: 749,-
Tijdsinvestering: 1 trainingsdag (09:00 – 16:30)
De meerwaarde van de training Drijfveren in Teams
• De aangereikte tools en werkvormen hebben hun effectiviteit bewegen en komen niet uit een boekje maar uit eigen teamtrainingen en ontwikkeltrajecten.
• De training is concreet en praktisch ingestoken. Je kunt direct met de inhoud uit de training aan de slag bij jouw eigen teams.
• De training vindt plaats in kleine groepen zodat er voor iedereen ruimte is voor inbreng en persoonlijke vragen.
Daarnaast ontvang je:
• Hand-outs van de training, de trainingtools en werkvormen;
• Service en ondersteuning, ook na de training.
De verdiepingstraining Drijfveren in Teams is speciaal ontwikkeld voor professionals die al gecertificeerd zijn in drijfveren en nu dieper willen duiken in motivatie en drijfveren van teams.
- Onze trainers nemen je enthousiast en inspirerend mee
- Datum: donderdag 19 december 2024
- Investering: 749,-
- Tijdsinvestering: 1 trainingsdag (09:00 – 16:30)
- Locatie: Arnhemsestraatweg 19, 6881 NB, Velp
- Hand-outs van de training, de trainingtools en werkvormen
- Service en ondersteuning, ook na de training


Alles nog even rustig nalezen?
In onze gratis brochure over de verdiepingstraining Drijfveren in Teams leer je hoe je de drijfveren van je teamleden kunt herkennen en benutten. Deze training biedt praktische inzichten waarmee je direct aan de slag kunt om de samenwerking en prestaties van je team te verbeteren.
Wil je meer weten over hoe deze training jou en je team kan helpen om beter samen te werken? Download dan nu de gratis brochure!
FAQ Drijfveren in Teams
Omdat we met deze training de diepte ingaan, is het noodzakelijk dat je voor drijfveren gecertificeerd bent. Hoewel wij het niet verplicht stellen, is het wel wenselijk dat je ook voor DISC gecertificeerd bent.
Ja dan is de training juist nuttig. Je gaat aan de slag met verschillende werkvormen en krijgt diverse tools aangereikt. Het geeft je de kennis en vaardigheden om daarna met meer zekerheid de analyse te gaan inzetten binnen jouw ontwikkeltrajecten.
De training wordt op onze locatie in Ressen gegeven. Doordat we met kleine groepen werken en we veel praktisch aan de slag gaan, is het niet mogelijk om online aan te sluiten.
Heb je een andere vraag of wil je meer weten over onze verdiepingstrainingen?
Neem dan contact met ons op.